۰
   

کتاب بی نام اعترافات

داوود غفار زادگان، متولد 1338، در اردبیل است. سابقه معلمی در روستاهای اردبیل را داشته و در سال 1367 به تهران می­آید و در دفتر انتشارات کمک آموزشی مشغول کار شد. فعالیت داستان نویسی او از همان سالها آغاز می­شود و داستان­هایی برای نوجوانان و بزرگ­سالان نگاشته است.

کتاب بی­نام اعترافات، رمانی با ساختار غیر متعارف و چند لایه است که ظاهرا سه خط داستانی متفاوت را پیگیری می­کند. شاید این ساختار پیچیده، اندکی خوانش داستان را دشوار سازد، اما در عوض، شخصیت­پردازی مؤثر به خصوص در روایت دوم که همان بدنه اصلی داستان را تشکیل می­دهد، سبب همراهی خواننده و درگیری او با وقایع داستان می­گردد. در این روایت، غفارزادگان بدون آنکه به ظاهر به درون اشخاص وارد شود، تصویری ملموس و باور پذیر از آنان ارائه می­دهد. این بی­طرفی نویسنده و وفاداری او به شخصیت­ها، نقطه قوت داستان اوست که البته دو روایت دیگر با سبکی کاملا متفاوت نوشته شده است.

غفارزادگان برنده جایزه بیست سال داستان نویسی به خاطر کتاب "ما سه نفرهستیم"و دارنده نشان طلایی از جشنواره بزرگ نویسندگان کودک و نوجوان است. آثار او در حوزه ادبیات بزرگسال عبارتند از:

فال خون

شب ایوب

سایه‌ها و شب دراز

ما سه نفر هستیم

راز قتل آقامیر

هزار پا

دختران دلریز

 


برای مشاهده ی خلاصه ی تفصیلی کتاب وارد شوید.

 
 
 

درباره نویسنده :
کتابهای دیگر از نویسنده :