۰
   

عصر امام خمینی

عصر امام خمینی در نظر صاحبنظران مسلمان یکی از موضوعات قابل توجهی است که در این کتاب بدان پرداخته شده است. همان گونه که مقام معظم رهبري فرمودند امام (ره) مبشر دوران جديدي درتاريخ حيات بشري است که مطالبات معنوي بشر و رويکرد ديني و مذهبي انسان بيش از ادوار گذشته وچند قرن اخير، جلوه­گر خواهد شد.

کتاب حاضر به تبیین شخصیت بنیانگذار انقلاب اسلامی و تاثیرات نهضت امام خمینی(ره) در جهان پرداخته و ابعاد این نهضت و بیداری را با ذکر مصادیق گوناگون روشن ساخته است.

حجت الاسلام والمسلمین میر­احمدرضا حاجتی در سال ۱۳۴۵خورشیدی در مسجد سلیمان دیده به جهان گشود. ایشان مؤلف کتاب پر فروش "عصر امام خمینی (ره)"بوده که در سال ۱۳۸۵ برای دوازدهمین بار تجدید چاپ شد. این کتاب که هم اکنون بعنوان کتاب مرجع در برخی از دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی معرفی می گردد به سه زبان زنده دنیا ترجمه گردیده است. ایشان از خطیبان و سخنوران توانمند کشور بوده و سفرهایی به کشورهای مختلف غربی از جمله انگلستان، اسکاتلند ودر راستای گسترش فرهنگ اسلام ناب محمدی و مکتب تشیع انجام داده­اند.حجت الاسلام حاجتی بعنوان اولین امام جمعه بختیاری کشور چند سالی است که در مسجد سلیمان حضور داشته و به فعالیت های فرهنگی و عمرانی مشغول است.


برای مشاهده ی خلاصه ی تفصیلی کتاب وارد شوید.

 
 
 

درباره نویسنده :
کتابهای دیگر از نویسنده :