۰
   

گلبرگ زندگی

کتاب «گلبرگ زندگی» به قلم حجت­الاسلام­والمسلمین حسین دهنوی و حاصل برنامه تلوزیونی «گلبرگ» در شبکه 3 سیما است. این کتاب که به شکل پرسش و پاسخ است، ثمره پاسخگویی به سوالاتی است که جوانان عزیز کشورمان از طریق ایمیل، پیامک و تلفن در طول مدت برنامه تلوزیونی مطرح کرده­اند.

پاسخ­های این کتاب از این ویژگی برخوردار است که آمیخته­ای از رائحه خوش آیات شریف قرآن و روایات دینی، مسائل روانشناختی، جامعه­شناختی و حتی روان­پزشکی است؛ لذا از کاربردی­ترین و جامع­ترین کتب در این زمینه است.

کتاب حاضر شامل عناوینی نظیر ضرورت ازدواج، فواید ازدواج، انگیزه ازدواج، سن ازدواج، روابط پیش از ازدواج، شیوه­های نادرست ازدواج، آسیب­های ازدواج، موانع ازدواج، دعا برای ازدواج، اقدام به ازدواج، همتایی در ازدواج، شناخت ویژگی­ها و معایب، آزمایش، تحقیق، بله­برون، مهریه، شروط ضمن عقد، منتفی شدن ازدواج، دوران عقد است و بنا دارد مجموعه­ی دغدغه­ها و مسائل شایع مهم­ترین رخداد زندگی را واکاوی کند و پاسخی کاربردی و راهگشا و به­دور از کلی­گویی ارائه دهد.

از این مولف محترم، قبلاً شاهد انتشار کتاب «نسیم مهر» پیرامون تربیت کودک و نوجوان بودیم که در 3جلد تدوین شده و با استقبال بسیار خوبی نیز مواجه شد.


برای مشاهده ی خلاصه ی تفصیلی کتاب وارد شوید.
 
 
 

درباره نویسنده :
کتابهای دیگر از نویسنده :