اخبار

دوره تخصصی روش تدریس معارف اسلامی در کانون اندیشه جوان کلید خورد

به گزارش روابط عمومی کانون اندیشه جوان، حسین ساکی مسئول آموزش کانون با اعلام این خبر گفت: در این دوره که بیشتر شرکت کنندگان در آن دبیران معارف اسلامی و مربیان پرورشی مقطع متوسطه هستند، روش‌های پاسخگویی به پرسش‌ها و شبهاتی که ممکن است برای دانش‌آموزان در کلاس دین و زندگی پیش بیاید تشریح می‌شود.
وی افزود: علاوه بر این روش‌های تدریس بهتر و تفهیمی دروس معارف اسلامی، روند طرح بحث و روش بیان ساده براهین فلسفی در اثبات مفاهیم اعتقادی از دیگر سرفصل‌های این دوره آموزشی خواهد بود. همچنین منابعی برای مطالعات تکمیلی معرفی می‌شود و با بهره‌گیری از فضای تضارب آراء و افکار و تبادل تجربیات زمینه ارتقا توانایی شرکت کنندگان در این دوره در خصوص تدریس دروس معارف اسلامی فراهم خواهد شد.
ساکی از خانم فاطمه سلگی به عنوان مدرس این دوره یاد کرد و ادامه داد: ایشان دانشجوی دکتری فلسفه دانشگاه تربیت مدرس قم و دارای تالیفات متعددی در حوزه‌های معرفت شناسی، فلسفه و منطق و مطالعات زنان هستند. همچنین از سال 85 تا 87 معاون دفتر امور بانوان وزارت کشور بوده‌اند.
گفتنی است علیرغم آغاز دوره یاد شده امکان ثبت نام هنوز وجود دارد و ثبت نام کنندگان جدید بنا به تشخیص خود می‌توانند به دوره فعلی ملحق یا برای دوره آتی پیش ثبت نام کنند.
علاقمندان جهت ثبت نام در این دوره آموزشی مي توانند به ساختمان مركزي كانون واقع در خيابان وصال شيرازي، كوي بهنام، شماره 19 مراجعه كنند يا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن هاي 88960536 و88989893 تماس حاصل نمايند.